Умови використання

це платформа, яка пропонує клієнту пропозиції кредитних організацій. Ми не є фінансовою організацією, банком або кредитором. Підрахунки носять приблизний характер, остаточні умови уточнюйте на сайті кредитної компанії.

Про що варто пам'ятати?

Мікропозика - це невідкладна фінансова допомога, яка береться на короткий термін під високий відсоток. Перед оформленням позики уважно вивчіть умови кредитора. Звертайте особливу увагу на термін позики і процентну ставку для нових і постійних клієнтів.

У разі, якщо кредитор не сплатив позику або відсотки за користування кредитом вчасно, компанія-кредитор нараховує штраф за прострочення виплати по кредиту, розмір якого зазвичай складає 0,1% в день від суми кредиту. Точний розмір вказується при підписанні договору на надання кредитних послуг. також прострочення  платежу може негативно вплинути на вашу кредитну історію. Тому, перед оформленням мікропозики переконайтеся, що  приймаєте умови кредиту, які ви можете дозволити собі погасити. Якщо ви не можете вчасно оплатити  платіж, ви повинні негайно зв'язатися з кредиторами та кредитними партнерами і обговорити, як обробляти  прострочені платежі. supercash.com.ua рекомендує брати позику тільки в разі, якщо ви впевнені, що встигнете  погасити його вчасно.