Політика конфіденційності

Згідно із законодавством України та ЄС ми зобов'язані повідомити вам, як ми збираємо, використовуємо та захищаємо вашу особисту інформацію. Будь ласка, уважно прочитайте це повідомлення.

Ви (далі - Клієнт), виступаючи в якості суб'єкта персональних даних, надаєте ресурсу supercash.com.ua згоду на обробку та використання персональних даних в порядку та на умовах, викладених в цій угоді.

Збір інформації

При залишенні заявки на ресурсі supercash.com.ua, Клієнту надають такі відомості: контактний телефон; передбачувану суму кредиту та інші дані. Також supercash.com.ua отримує дані про IP-адресу відвідувачів, про тип браузера, часу знаходження на сайті та інші подібні дані. Збір ведеться за допомогою сервісів статистики.

Використання інформації

Вся отримана інформація використовується адміністрацією supercash.com.ua з метою зв'язку з  клієнтом; для статистичного аналізу, а також для надання знижок і пільгових умов надання позики. В процесі обробки supercash.com.ua має права передавати персональні дані третім особам (включаючи  міжнародні фінансові установи (МФО), операторів мобільного зв'язку, будь-які треті особи, з якими  supercash.com.ua знаходиться в договірних відносинах, або відповідно до вимог чинного законодавства  України), якщо це необхідно для досягнення цілей обробки і за умови дотримання такими третіми особами  конфіденційності та безпеки персональних даних Клієнта. Якщо ви більше не є нашим клієнтом і не  бажаєте отримувати повідомлення про знижки та пільгових умовах позики, ви можете в будь-який час відписатися від  пропозицій, написавши на пошту support@supercash.com.ua.

Зв'язатися з нами

Якщо у вас виникли питання, пропозиції, або ви хочете поділитися відгуком про роботу з нами, напишіть на пошту support@supercash.com.ua.